Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Juhendatud ühismeditatsioon 21. mail

21 mai 19:00 - 21:00

12€

Tule ja korrastame üheskoos oma sisemaailma.

Enese sisemaailma hügieen on järk järguline protsess ja iga korraga saame selles paremaks kuniks saame oma sisemaailma isandateks ja emandateks.

Teadlikkusega tegelemine on kahtlemata kogu meie elu korrastav ja harmoniseeriv ettevõtmine. Niisamuti nagu püüdlus sisima hingerahu poole on seda igal hetkel väärt.

Tule juhendatud tervendavale meditatsioonirännakule läbi teadvuse alternatiivsete seisundite!

  • Toimumise aeg: 21. mai kell 19.00 – 21.00
  • Asukoht: Tallinna vanalinn, Uus tn 19 (Sissepääs Okasroosikese lossi vasakus tiivas)
  • Energiavahetus: 12 €

Juhendatud meditatsioon koos toetava sfäärilise muusikaga on ühine teekond, kus lõdvestume juhendatult iseendasse.

Elu juhtub iga päev meis ja meie ümber. Kas Sinulegi tundub muutuste kiirus vahest üle jõu ja on tunne, et kõike on liiga palju?

Meditatsioon ehk sisekaemus on enese hügieeni küsimus nii samuti nagu igapäevane kodu korrashoid. Kodu algab meie seest, sellest, mis toimub meie mõtetes. Oleme iga üks kogenud, kui taltsutamatu meie mõistus võib vahest olla ja kui palju segadust ta suudab meis korraldada.

Kuidas leida rahu igapäevaste elumuutuste keskel?

Õpime üheskoos kohanemisoskust muutustega. Õpime oma isikliku elutormi taltsutamist. Mis aga peamine jõuame kohale hetke, mis täidetud rahuga.

Ühismeditatsiooni esimeseks viljaks on kogetav liikumine läbi alternatiivsete teadvuseseisundite, mis üheskoos läbi elatuna on tervendavalt rahustav ja inspireeriv kogemus. Ühismeditatsiooni lisaväärtusteks on ühine kandev sünergia ja südamlik atmosfäär ning hea enesetunne.

Tule ja leia oma keskmega parem ühendus ja heida oma elule üks harmoniseeriv pilk jutuvestja hääle juhendamisel.

Juhendatud meditatsiooni sfäärilisema muusika mixi eest suured tänud Raadio 2 enim kuulatud muusikasaate “Progressioon” saatejuhile Rain Tungerile!

Teisipäeviti ühiselt mediteerima on oodatud kõik, kes soovivad leida enesega paremat ühendust ja õppida enese sisemaailma teadlikumalt tundma – ka kõik need, kes pole varasemalt mediteerinud.

Lase jutuvestja osavusega juhendada end oma sisemaailma müsteeriumi avastusretkel.

Hoolides oma vaimsest tervisest hoolid oma lähedastest!
Tule kindlasti ja võta sõber kaasa!

Registreeru ühismeditatsioonile

Vali nimistust meditatsioon ja registreeru - nii võid kindel olla, et saad valitud meditatsioonil osaleda. NB! Eriürituste puhul on eelnev registreerimine osalemise eeltingimuseks.
PS! Kui oled registreerunud ja ei saa meditatsioonil osaleda - anna kindlasti teada ja saame koha anda mõnele teisele meditatsioonisõbrale!

Meditatsioone juhendab Erki Kaikkonen

Erki on koolitaja, nõustaja ja vabakutseline muinasjutuvestja, kelle elu lahutamatuks osaks on enese ja elu uurimine. Erki kannab enesega teadmisi ja kogemusi õpingutest nii välismaalt kui ka kodumaalt, aidates grupimeditatsioonides jutuvestja osavusega lõdvestuda avastusretkedele iseendasse.

Erki on grupimeditatsioonide juhendaja ja ruumi looja nüüdseks 8-aastat ning on 27 aastat tegelenud elu uurimise (enesearengu) ja meditatsioonipraktikatega.

Erki Kaikkonen

Detailid

Kuupäev:
21 mai
Aeg:
19:00 - 21:00
Hind:
12€
Sündmus kategooria:

Korraldaja

Erki Kaikkonen
E-mail:
erki@olemine.ee
Koduleht:
https://olemine.ee/

Toimumiskoht

Tervendavate Helide Keskus (sissepääs Okasroosikese lossi vasakus tiivas)
Uus 19
Tallinn, 10123 Eesti
+ Google Map
Privacy Policy