Enese sisemaailmas meistriks saamine on järk-järguline protsess ja saame selles iga korraga paremaks kuniks saame oma sisemaailma isandateks ja emandateks. Teadlikkusega tegelemine on kahtlemata kogu meie elu korrastav ja harmoniseeriv ettevõtmine. 

Juhendatud meditatsioon on tervendav rännak läbi teadvuse alternatiivsete seisundite! Koos toetava sfäärilise muusikaga saab sellest ühine teekond, kus lõdvestume juhendatult iseendasse.

Elu juhtub iga päev meis ja meie ümber. Kas Sinulegi tundub muutuste kiirus vahest üle jõu ja on tunne, et kõike on liiga palju?

Meditatsioon ehk sisekaemus on isikliku hügieeni küsimus samamoodi nagu igapäevane kodu korrashoid. Kodu algab meie seest – sellest, mis toimub meie mõtetes. Oleme igaüks kogenud, kui taltsutamatu meie mõistus võib vahest olla ja kui palju segadust ta suudab meis külvata.

“The more regularly and the more deeply you meditate, the sooner you will find yourself acting always from a center of peace.”
J. Donald Walters

Kuidas leida rahu igapäevaste elumuutuste keskel?

Meditatsiooni käigus õpime üheskoos muutustega kohanema. Õpime oma isikliku elutormi taltsutamist. Mis aga peamine – jõuame kohale hetke, mis täidetud rahuga.

Ühismeditatsiooni esimeseks viljaks on kogetav liikumine läbi alternatiivsete teadvuseseisundite, mis üheskoos läbi elatuna on tervendavalt rahustav ja inspireeriv kogemus. Ühismeditatsiooni lisaväärtusteks on ühine kandev sünergia ja südamlik atmosfäär ning hea enesetunne.

Leave a comment

Privacy Policy