Enese sisemaailmas meistriks saamine on järk-järguline protsess ja saame selles iga korraga paremaks kuniks saame oma sisemaailma isandateks ja emandateks. Teadlikkusega tegelemine on kahtlemata kogu meie elu korrastav ja harmoniseeriv ettevõtmine. 

Juhendatud meditatsioon on tervendav rännak läbi teadvuse alternatiivsete seisundite! Koos toetava sfäärilise muusikaga saab sellest ühine teekond, kus lõdvestume juhendatult iseendasse.

Elu juhtub iga päev meis ja meie ümber. Kas Sinulegi tundub muutuste kiirus vahest üle jõu ja on tunne, et kõike on liiga palju?

Meditatsioon ehk sisekaemus on isikliku hügieeni küsimus samamoodi nagu igapäevane kodu korrashoid. Kodu algab meie seest – sellest, mis toimub meie mõtetes. Oleme igaüks kogenud, kui taltsutamatu meie mõistus võib vahest olla ja kui palju segadust ta suudab meis külvata.

“The more regularly and the more deeply you meditate, the sooner you will find yourself acting always from a center of peace.”
J. Donald Walters

Kuidas leida rahu igapäevaste elumuutuste keskel?

Meditatsiooni käigus õpime üheskoos muutustega kohanema. Õpime oma isikliku elutormi taltsutamist. Mis aga peamine – jõuame kohale hetke, mis täidetud rahuga.

Ühismeditatsiooni esimeseks viljaks on kogetav liikumine läbi alternatiivsete teadvuseseisundite, mis üheskoos läbi elatuna on tervendavalt rahustav ja inspireeriv kogemus. Ühismeditatsiooni lisaväärtusteks on ühine kandev sünergia ja südamlik atmosfäär ning hea enesetunne.

Juhendatud meditatsiooni sfäärilise soundtracki on koostanud Raadio 2 enimkuulatud muusikasaate “Progressioon” saatejuht Rain Tunger.

Juhendatud ühismeditatsioonid toimuvad igal teisipäeval kell 19.00 – 21.00 Tallinna vanalinnas, Uus tn 19 (sissepääs Okasroosikese lossi vasakus tiivas). Oodatav osalemispanus on 12 €.

Teisipäeviti ühiselt mediteerima on oodatud kõik, kes soovivad leida enesega paremat ühendust ja õppida enese sisemaailma teadlikumalt tundma – ka kõik need, kes pole varasemalt mediteerinud. Selga tasub panna soojad ja mugavad riided.

Hoolides oma vaimsest tervisest hoolid oma lähedastest!
Tule kindlasti ja võta sõber kaasa!

Registreeru ühismeditatsioonile

Vali nimistust meditatsioon ja registreeru - nii võid kindel olla, et saad valitud meditatsioonil osaleda. NB! Eriürituste puhul on eelnev registreerimine osalemise eeltingimuseks.
PS! Kui oled registreerunud ja ei saa meditatsioonil osaleda - anna kindlasti teada ja saame koha anda mõnele teisele meditatsioonisõbrale!

Leave a comment

Privacy Policy