Eriüritused - lisa meditatsioonikogemusele veel üks dimensioon

Eriüritused lisavad juhendatud meditatsioonile veel ühe mõõtme - lisaks enda sisemaailma avastamisele on võimalik rännakut toetada heliruumi, eeterlike õlide või tee abil. Vaata, millseid eriüritusi on võimalik koos juhendatud meditatsiooniga kogeda:

Meditatsioon eeterlike õlidega

Igal meditatsioonil on fookuses üks eeterilik taimeõli - vaatame sisse eeterlike õlide mõjude maailma. Koos juhendatud meditatsiooniga saad kogemuslikult tunda eeterlike õlide tervendavat mõju. Saad teada, kuidas eeterlike õlide abil oma seisundit suunata, toetada meditatsioonikogemust ja lõdvestumist.

Meditatsiooni viivad läbi Ivo Reinok ja Erki Kaikkonen

Ivo Reinok on näitleja ning jooga ja reiki praktik, kes ühendades eeterlikud õlid ja meditatsiooni loob ruumi, mis toetab sügavamat kohalolu hetkes ning aitab nähtavale tuua ennast piiravad uskumused ja need kõrvale heita.

Erki Kaikkonen on koolitaja, nõustaja ja vabakutseline muinasjutuvestja, kes on 27 aastat kasutanud meditatsiooni iseenda ja maailma uurimiseks. Erki juhendab muinasjutuvestja hääle osavusega grupimeditatsiooni lõdvestumist, et eeterõlide peen mõju muutuks selgemini kogetavaks.

Tundlik meditatsioonirännak gongidega

Oma oskused ja meisterlikkuse ühendavad heliterapeudid Kaushalya ja Aleksandr Kardas ning meditatsioonirännaku sõnalise juhendamise eest hoolitseb Erki Kaikkonen.

Kaushalya ja Aleksandr Kardas on Gong SPA™ meetodi heliterapeudid ja koolitajad. Gongiteraapia koosneb kahest erinevast retseptiivsest muusikateraapia suunast, kus kuulaja on vastuvõtja rollis.

Esimene neist on vibroakustiline massaaž - ehk kuulaja kogeb helivibratsioone oma kehaga. Viibides Gong SPA™ orgaanilistes harmoonilistes vibratsioonides aktiviseerub immuunsüsteem ning organism taastub väsimusest ja pingetest. Rakuvedelik puhastub ja ajupoolkerade omavaheline koostöö balansseerub. See aitab unehäirete puhul, lõdvestab lihaspingeid.

Teine samaaegselt toimiv meetod on GIM (Guided Imagery and Music) põhimõttest inspireeritud meetod, kus juhtijaks on muusika ja erinevad helid. Kuulates ja samaaegselt lebades sügavas lõdvestuses stimuleerib muusika mälestusi, kujutisi ja tunded, mis aitab kuulajal paremini mõista iseennast sügavuti, avastada iseendas peituvaid ressursse ja leida uut inspiratsiooni. Mitmed osalejad on sellest saanud abi depressiooni ja ärevushäirete leevendamisel.

Juhendatud meditatsioon koos teetseremooniaga

Juhendatud meditatsioon koos teetseremooniaga on mõeldud neile, kellel huvi alternatiivsete teadvusseisundite vastu.

See juhendatud meditatiivne avastusretk enesesse on eriline just seetõttu, et algab ja on ümbritsetud teetseremooniast ehk ühisest teejoomisest.

Siin ühenduvad Idamaine Teetseremoonia ja juhendatud meditatsioon. Teetaim võimaldab juhendatud meditatsiooniga ühendatuna avardada enesekogemise uusi horisonte ja sügavusi.

Teemeistrid on aastatuhandeid kasutanud teetaime inimese hingeliseks tervendamiseks ja avardamiseks. Koos juhendatud meditatsiooniga saab sellest sügav avastusretk oma sisekosmoses.

Teed serveerib Jaan Kotli ja meditatsiooni juhendab Erki Kaikkonen.

Leave a comment

Privacy Policy