Miks kutsuda Erki meditatsiooni läbi viima ja kuidas see toimub?

Ühismeditatsioon võimaldab inimestel kohtuda omavahel ühel isiklikumal viisil ja toetab igaühe paremat suhet iseenese, kuid ka üksteisega. Meditatsioon aitab lõdvestuda igapäevaelu kiiruses ja õppida uusi eneseregulatsiooni viise.

Meditatsioon koosneb sissejuhatavast tutvustusest, juhendatud meditatsioonist ja vabatahtlikust tagasivaatest meditatsioonikogemusele - ning seda kõike 2 tunni jooksul. Vajadusel on vastavalt soovile võimalik läbi viia ka lühema kestvusega grupimeditatsioone, mille fookuseks on sügavam lõdvestumine hetke ja iseendasse.

Meditatsiooni kestel võib istuda või lamada, vastavalt oma soovile ja enesetundele. Muinasjutuvestja hääl ja sfääriline inspireeriv heliruum aitavad läbi iseenda tähelepanu avastada ja märgata oma keha uuel ja laienenud viisil. Seni tuntud keha piirid laienevad või kaovad sootuks. Suureneb sisemine vabadus märgata oma elu ja iseennast uuel, inspireerival ja jõustaval viisil.

Juhendatud meditatsioon on ühine teekond õppimaks lõdvestuma enesesse. Meditatsioonile eelnevalt saad ülevaate olulistest aspektidest, millele on hea meditatsiooni käigus tähelepanu pöörata - toetamaks lõdvestumist ning sisemisse rahusse ja selgusesse jõudmist.

Nii on võimalik laskuda enda olemuses paika, kus on alati rahu ja kust kasvab välja selgus oma elus tekkivate olukordade iseseisvaks selgemaks mõistmiseks.

Meditatsioon lõpeb vabatahtliku jagamisringiga, kus saab võimalus soovi korral jagada seda, mida kogeti. Samuti saab jagada oma väljakutseid. Seda kõike selleks, et üksteise kogemusest õppida.

Kutsu Erki meditatsiooni läbi viima

Kingi oma perele, sõpradele või töötajatele / kolleegidele võimas ühine kogemus sisemise avastusretke näol!

Juhendatud meditatsioon koos toetava sfäärilise muusikaga on ühine teekond, kus lõdvestutakse juhendatult iseendasse. Õpime üheskoos kohanemisoskust muutustega. Õpime oma isikliku elutormi taltsutamist. Mis aga peamine jõuame kohale hetke, mis täidetud rahuga.

Hoolides oma vaimsest tervisest hoolid oma lähedastest!

Meditatsioone juhendab Erki Kaikkonen

Erki on koolitaja, nõustaja ja vabakutseline muinasjutuvestja, kelle elu lahutamatuks osaks on enese ja elu uurimine. Erki kannab enesega teadmisi ja kogemusi õpingutest nii välismaalt kui ka kodumaalt, aidates grupimeditatsioonides jutuvestja osavusega lõdvestuda avastusretkedele iseendasse.

Erki on grupimeditatsioonide juhendaja ja ruumi looja nüüdseks 8-aastat ning on 27 aastat tegelenud elu uurimise (enesearengu) ja meditatsioonipraktikatega.

Erki Kaikkonen

Mida peaks Erkit meditatsiooni läbi viima kutsudes silmas pidama?

  • Meditatsiooni ruum peaks olema piisavalt suur, et osalejatel oleks võimalik vastavalt soovile istuda või lamada
  • Ruumis võiks olla helisüsteem - meditatsiooni oluline osa on toetav heliruum
  • Kuna meditatsiooni ajal lõdvestumisest tulenevalt keha jahtub, peaks osalejatel seljas olema midagi sooja ja mugavat. Vahetusriideid pole tingimata vaja.
  • Eelnev mediteerimise kogemus pole vajalik. Kaasa tuleks võtta avatud meel ja olla iseenda jaoks kohal
  • Soovid täpsemat infot, kuidas ruumi luua, milliseid meditatsioone on võimalik läbi viia või täpsustada muid erisoove? Võta meiega ühendust

Kirjuta meile

Kirjelda täpsemalt, millist meditatsiooni soovid tellida - või kui Sul on küsimusi, küsi julgelt!

Olen tutvunud ja nõustun privaatsuspoliitikaga

Kirjuta meile

erki@olemine.ee

Tule meditatsioonile

Uus tn 19, Tallinna vanalinnSissepääs Okasroosikeselossi vasakus tiivas

Ühismeditatsioonid toimuvad

Igal teisipäeval19.00 - 21.00

Leave a comment

Privacy Policy